Wyjątkowe torty z okazji

Okazja absolutnie nie ma znaczenia. Każda wyjątkowa chwila zasługuje na odpowiednie celebrowanie. Spraw sobie i swoim gościom niezapomniane wrażenia dzięki wyjątkowym, rzemieślniczym tortom artystycznym z najlepszej jakości składników. Torty można zamawiać w następujących wielkościach: 10, 15, 20, 25 i każda wielokrotność 5 porcji. Podana cena jest ceną za jedną porcję (ok. 120 gram).

100-procent-czeko-tort-royal-caramel

Royal Czekoladowo-Orzechowy

Biszkopty orzechowe przełożone chrupiącą warstwą pralinową, obsypane karmelizownymi orzechami włoskimi i zanurzone w intensywnym kremie z czekolady 65%.

Cena: 12 zł

Biała czekolada-malina

Kompozycja biszkoptu migdałowego, musu z białej czekolady oraz chrupki pralinowej podkreślona wyśmienitym smakiem z galaretki z przetartych malin.

Cena: 12 zł

100-procent-czeko-tort-biala-czekolada-malina
100-procent-czeko-tort-gorzka-czekoalda-z-porzeczka

Gorzka czekolada-czarna porzeczka

Tort z składający się z czekoladowego biszkoptu, galaretki z przetartej czarnej porzeczki oraz wytrawnego musu z gorzkiej czekolady 70%.

Cena: 12 zł

Trio czekoladowe

Połączenie biszkoptu Sacher z musem z mlecznej czekolady, kremowych nadzień z białej i gorzkiej czekolady 70% oraz chrupiącej warstwy pralinowej

Cena: 12 zł

100-procent-czeko-tort-palona-trio-czekoladowe
100-procent-czeko-tort-palona-biala-czekolada-marakuja

Palona biała czekolada z mango i marakują

Biszkopt Genueński przełożony chrupką pralinową, nadzieniem z mango i marakui, otulony delikatnym musem z palonej białej czekolady.

Cena: 12 zł

Creme brulle z truskawką i limonką

Połączenie delikatnego Creme Brulle z nadzieniem limonkowo-truskawkowym oraz dacquise migdałowo-kokosowego, przyozdobione w wyjątkowo elegancki sposób

Cena: 12 zł

100-procent-czeko-tort-biala-creme-brulle
100procentczekolady-tort-owoce-lesne-z-jogurtem-i-kruszona-czekolada

Owoce leśne z jogurtem i kruszoną czekoladą

Biszkopt waniliowy z galaretką z owoców leśnych, otoczony delikatnym kremem z

jogurtu Greckiego z kawałkami mlecznej czekolady.

Cena: 11 zł

Banan z karmelem i marakują

Kompozycja kremu bananowego połączona z nadzieniem toffi i klasycznym biszkoptem. Całość przenika puree z orzeźwiającej marakui. Truskawka z jogurtem i kruszoną

Cena: 11 zł

100-procent-czeko-tort-banan
100procentczekolady-tort-tiramisu

Tiramisu

Nadzienie stanowi ganache z czekolady darkmilk 50%. Puszyste biszkopty nasączone kawą espresso, otula delikatny krem na bazie mascarpone i likieru Amaretto.

Cena: 12 zł

Bazylia z truskawkami i cydrem

Delikatny mus z białej czekolady, przełamany aromatem świeżej bazylii, otulający truskawki duszone w cydrze jabłkowym, podany biszkopcie z chrupką migdałową.

Cena: 12 zł

100procentczekolady-tort-bazylia-z-truskawkami-i-cydrem

Zamów!